. День шефів - 18 Грудня 2018 - Гімназія ім. Т.Г.Шевченка ХОР
Неділя, 2024-04-28, 7:59 AM

День шефів

29 листопада 2018р. о 17.00 в Комунальному закладі  «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної ради  відбулося родинне свято «День шефів». Це особливе свято, якого немає в жодному календарі, з великим нетерпінням чекали всі учні.

Гімназисти мистецького профілю під керівництвом учителя Овчаренко В. В. підготували виставку творчого доробку «Фантастичний світ, створений на полотні».

Згідно традиції навчального закладу була проведена  виставка  дитячих робіт «Умілі руки – багатство людини». Роботи були виготовлені учнями 5-9 класів на  уроках трудового навчання та технологій з використанням різноманітних технік. Особливо відзначились у підготовці до виставки учні 8-х класів спортивного та мистецького напрямків.

Гімназисти підготували шефам  святкову концертну програму, в якій взяли участь учні 1-9 класів. Юні виконавці  щедро поділилися  з гостями  енергією, натхненням і теплом своїх сердець, виконавши  пісні: «Ой, єсть в лісі калина», «Хай живе надія», «Десь по світу», «Самый лучший торт», «Чарівники».

Окрасою свята стали яскраві хореографічні композиції: «Барбарики», «Рок-н-рол», «Ми твоє майбутнє – Україно!».

Гості  зустріли з добрими, щирими усмішками гумористичну мініатюру «Перший номер» у виконанні гімназистів спортивного напрямку.

Свято було наповнене яскравими емоціями та щирими дитячими враженнями.
Дякуємо нашим гімназистам!

Дорогі шефи!

Педагогічний та учнівський колективи КЗ  «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» ХОР висловлюють щиру вдячність за Вашу підтримку, батьківську турботу, увагу і любов до дітей та бажають Вам міцного здоров'я, щасливої долі та успіху у житті.

Щиро сподіваємося, що у всіх нас буде ще багато приводів для таких радісних і світлих зустрічей!

Переглядів: 270 | Додав: teacherinternat101 | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »