. Гімназія ім. Т.Г.Шевченка ХОР - Методична робота
Четвер, 2024-04-18, 2:20 PM

В закладі відновлено діяльність науково-методичної ради. Очолює НМР Смикало Л. В., заступник директора з навчальної роботи, учитель-методист. Визначено та затверджено склад НМР, призначено керівників методичних об'єднань, творчої групи, експериментальної групи.

Склад НМР:     Смикало Л. В. - голова;

Височина Н. Г. - секретар; учитель початкових класів;
                                                     учитель-методист;

Височин О. А. - керівник МО вчителів початкової школи;

Константинова Л. М. - практичний психолог;

Мунтян С. В. - керівник МО вчителів
                                                    природничо-математичних дисциплін;

Колісніченко Є.С. - керівник МО вихователів;

Черник Т. В. - керівник експериментальної групи;

Чіпчева Л. Г - керівник МО класних керівників;

Шпальченко Р. Г. - керівник МО вчителів гуманітарних дисциплін.

------------------------------------------Семінар для вчителів початкової школи-----------------------

Вчитель початкової школи Височин О.А. приймав участь у авторському семінарі М. Пристінської та І. Большакової, який відбувся   6 березня 2019 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперевної освіти» Херсонської обласної ради.

Вчителі початківці з усієї області отримали багато корисної і цікавої інформації від Марини Пристінської, заступника директора з навчально-виховної роботи, керівника початкової школи  Новопечерської школи з теми «Інтеграція навичок на уроках української мови. Щоденні 5», а також Інни Большакової, методиста НВК «Новопечерська школа», сертифікованого тренера Міжнародного проекту «Читання і письмо для розвитку критичного мислення» з теми «Інтегроване навчання. Особливості викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-2 класах НУШ».

Всі учасники семінару отримали сертифікати. Вітаємо нашого вчителя!

------------------------------------------"Нова українська школа"------------------------------------------

Височина Н.Г. пройшла курси підвищення кваліфікації вчителів майбутніх першокласників. Курси відбувалися у три етапи з 28.09 2018 року по 02.11 2018 року на базі ЗЗСО № 4 м. Херсона. Тренер Банкова Олена Олександрівна(вчитель-методист 1 класу НУШ ЗЗСО м. Нова Каховка) провела змістовні лекційні і практичні заняття. Височина Н.Г.  успішно  склала фінальний іспит-провела ранкову зустріч на тему «Зимові свята. Чому свято є важливим? Будні і свята» і отримала сертифікат № 4825, який засвідчує, що Височина Н.Г. пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020  навчальному році відповідно до Концепції «Нова українська школа» (60 академічних годин).

-----------------------------------------Засідання методичних об'єднань------------------------------------------

Під час осінніх канікул традиційно в нашому навчальному закладі проходять засідання методичних об'єднань різних напрямків. 29, 30  та 31 жовтня відбулися засідання МО вчителів початкових класів, вчителів природничо-математичних дисциплін та вчителів естетичного та суспільно-гуманітарного циклів, а також МО класних керівників закладу. Теми засідань:

МО вчителів початкових класів: Недискримінаційний підхід у навчанні

МО вчителів природничо-математичних дисциплін: Розвиток педагогічної майстерності та творчості вчителів природничо-математичних дисциплін

МО вчителів предметів естетичного та суспільно-гуманітарного циклів: Розвиток педагогічної майстерності та творчості вчителів естетичного та суспільно-гуманітарного циклів.

МО класних керівників