. Гімназія ім. Т.Г.Шевченка ХОР - Хореографія
Субота, 2024-04-20, 8:10 AM

Відділення хореографії

Вітаємо хореографічний колектив "Life in dance" гімназії у складі:

1. Дмитрової Ірини
2. Логвенко Аліни
3. Сидякіної Валерії
4. Мигаль Єлізавети
5. Нєсен Юлії
6. Кенцало Катерини
7. Щолокової Анастасії
8. Кузнецової Олександри
9. Коваленко Карини
10. Твердохліб Карини

під керівництвом Городецької О.Д., які посіли 3 призове місце у регіональному дитячому конкурсі "STAR TALANTS", що відбувся 19 жовтня 2019 р. у Херсонському Палаці молоді.

Так тримати, дівчата!

Вже п’ятий рік поспіль учні нашого закладу беруть активну участь  в обласному фестивалі виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Вітаємо дипломантів V обласного конкурсу в категорії «Вокалісти»:

Павлову О.С. – вчителя музичного мистецтва,

Кенцало Катерину – ученицю 6-М класу,

Грищенка Олександра – учня 9-М класу

за майстерність у художній інтерпретації поетичної творчості Ліни Костенко.

Під час уроків хореографії.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15 лютого 2019 р. учні нашого закладу вітали своїх шефів – афганців, учасників бойових дій  з нагоди 30-ї річниці виводу  військ з Афганістану.  Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Гімназисти з великим задоволенням взяли участь в святковій концертній програмі, яку підготували методист мистецького профілю Вінник Г.В. та вчитель музичного мистецтва Павлова О.С. Наприкінці зустрічі учні вручили шефам невеличкі подаруночки на знак великої вдячності за їх мужність і самовідданість.

29 листопада 2018р. о 17.00 в Комунальному закладі  «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної ради  відбулося родинне свято «День шефів».

Згідно традиції навчального закладу була проведена  виставка  дитячих робіт «Умілі руки – багатство людини». Роботи були виготовлені учнями 5-9 класів на  уроках трудового навчання та технологій з використанням різноманітних технік. Особливо відзначились у підготовці до виставки учні 8-х класів спортивного та мистецького напрямків.

Гімназисти 1-9 класів взяли участь у святковій концертній програмі, яку підготували педагогічні працівники мистецького відділення. Юні виконавці  щедро поділилися  з гостями  енергією, натхненням і теплом своїх сердець, виконавши  пісні: «Ой, єсть в лісі калина», «Хай живе надія», «Десь по світу», «Самый лучший торт», «Чарівники».

Окрасою свята стали яскраві хореографічні композиції: «Барбарики», «Рок-н-рол», «Ми твоє майбутнє – Україно!».

Свято було наповнене яскравими емоціями та щирими дитячими враженнями.

Дорогі шефи!

Педагогічний та учнівський колективи КЗ  «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» ХОР висловлюють щиру вдячність за Вашу підтримку, батьківську турботу, увагу і любов до дітей та бажають Вам міцного здоров'я, щасливої долі та успіху у житті.

Щиро сподіваємося, що у всіх нас буде ще багато приводів для таких радісних і світлих зустрічей!