. Гімназія ім. Т.Г.Шевченка ХОР - Сторінка бібіліотекаря

Наша бібіліотека працює кожного дня з 8.00 до 17.00

Бібіліотекар І категорії:
Данилюк Лариса Валеріївна

15 жовтня до Дня козацтва бібліотекар закладу спільно з викладачем профілю 7-го мистецького класу провели бінарний урок "Зовнішність та звитяга українського воїна". Цікавий відеоряд допоміг розібратися в особливостях зовнішності козаків різних рангів і десятиліть. Бібліотекар Данилюк Л.В. звернула увагу гімназистів на художні твори про козацьку добу, які були розміщені на виставці-дослідженні "Історія українського війська". Учні під керівництвом вчителя Овчаренко В.В. перенесли образи, що виникли в уяві, на папір.

10 квітня 2019 р. учні 5м класу на бібліотечному уроці "Бібліотека - зона без булінгу" обговорили явище булінгу. Кожен гімназист мав нагоду висловити свою думку щодо теми зустрічі, та виготовив знак "Зона без булінгу"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

У бібліотеці КЗ "Гімназія ім. Т.Г. Шевченка" ХОР презентовано виставку до Всесвітнього дня здоров'я "Читайте на здоров'я".
Учні спортивних 5го та 6го класів відшукали тему "Як ми бережемо наше здоров'я" у словнику, та порівняли інформацію про стетоскоп з інформацією, запропонованою Вікіпедією.
Розібралися у прислів'ях про здоров'я.

По-спортивному дисципліновано виконали завдання "надуй повітряну кульку десятьма подихами" так, що у жодного спортсмена кулька не луснула.
Продемонстрували спортивну підготовку у стрибках на скакалці.
А найголовніше - переконалися: читати про здоров'я і на здоров'я дуже захопливо.

У бібліотеці КЗ "Гімназія ім. Т.Г. Шевченка" ХОР відбулася Відеомистецька презентація "Модернзім - пошуки нового".
Учні 8м класу обговорили явище модернізму та його напрямків, зокрема сюрреалізму.
Переглянули пізнавальний відеоряд про життя, творчість та винаходи Сальвадора Далі; значення і місце його творчої спадщини для світового та українського мистецтва; творчість сучасних українських сюрреалістів.
Оглянули виставку літератури "Мистецтво без меж і кордонів".

Цікавим і пізнавальним стало  бібліотечне заняття для учнів 4 класу (вчитель –Височина Н.Г.), яке відбулося 23 березня у приміщенні шкільної бібліотеки.

Заняття проводилося, як продовження уроку позакласного читання на тему «Козацькому роду нема переводу». Учні провели дослідницьку роботу і підготували повідомлення про те, хто такі козаки, чим вони займалися, якими рисами були наділені козаки, про гетьманів війська козацького, одежу і зброю козаків, кого у наш час можна назвати козаком.

Бібліотекар Данилюк Л.В. на занятті провела цікаві ігри, змагання для дітей. Завдання «Розмалюй козака» закріпило знання дітей про одежу козаків, розвивало увагу; гра для хлопчиків «Зав'яжи шнурки» дала змогу потренуватися у нелегкій справі-зав’язування шнурків; присідаючи, дівчатка перевіряли себе на витривалість; надуваючи кульки,  діти показали свій козацький дух.

Окрім цього Лариса Валеріївна розказала і показала учням, як за допомогою інтернету  знаходити інформацію для уроків позакласного читання і інших уроків.

---------------------------------------------------------------------------

Вітаю читачів з Днем закоханих! Зачитуймося, бо ми того варті !!!

28 січня 2019 року до бібліотеки гімназії на Відеомистецьку презентацію «Мистецтво і сучасні технології» завітали учні 9м класу.

Підлітки поринули у світ таких творів мистецтва, які не зустрінеш у музеях. Гімназисти дізналися про такі тенденції в сучасному мистецтві, як Красиві композиції з парасольок та Скульптури та композиції з книг, Інтерактивне вуличне мистецтво та ЛЕГО скульптури, Різнокольорові роботи та Художні роботи із тисячі елементів, Крихітні люди та Тематичні композиції, Інтерактивні композиції та Тисячі світлодіодів.

Зацікавлено переглянули запропонований відеоряд: Sweetciti та Скульптури зі старих книг, Дивовижний стріт арт  та Художнє АРТ зварювання, Українські мурали та Сучасне українське мистецтво.

Слідом за дев’ятикласниками, відеомистецьку презентацію «Мистецтво і сучасні технології»  відвідали учні 5м та 5с класів.

Бібліотека КЗ "Гімназія ім.Т.Г.Шевченка" ХОР поповнилася новим літературно-художнім виданням. "Казки сонячного півострова" Наталки Кримської, ілюстровані Вірою Граф-Нестерчук. Це видання було передане закладу "Фондом Устина Мальцева".

В нашій бібліотеці відбулася презентація довідкової виставки "Валіза цікавої інформації". Запрошуємо читачів закладу на огляд виставки.