. Гімназія ім. Т.Г.Шевченка ХОР - Образотворче мистецтво
П`ятниця, 2024-04-19, 8:35 PM

Відділення образотворчого мистецтва

15 жовтня до Дня козацтва бібліотекар закладу спільно з викладачем профілю 7-М класу провели бінарний урок "Зовнішність та звитяга українського воїна". Цікавий відеоряд допоміг розібратися в особливостях зовнішності козаків різних рангів і десятиліть. Бібліотекар Данилюк Л.В. звернула увагу гімназистів на художні твори про козацьку добу, які були розміщені на виставці-дослідженні "Історія українського війська". Учні під керівництвом вчителя Овчаренко В.В. перенесли образи, що виникли в уяві, на папір.

9 жовтня 2019 р. відбулася творча зустріч з митцем Сергієм Серко. З нагоди святкування Дня художника до молодих митців гімназії завітав талановитий майстер Херсонщини. Він розповів про свій творчий шлях та власний нестандартний стиль.

Також 9 жовтня 2019 р. до гімназії ім.Т.Г.Шевченка була запрошена майстриня Тетяна Болгарова з майстер-класом з гончарного мистецтва. Учням пощастило зробити разом з майстринею свої власні неповторні горщики.

До уроку також долучилися представники Херсонської поліції, які пригостили вихованців гімназії смачними подарунками. Діти із задоволенням чекають на наступні майстер-класи!

12 квітня здобувачі освіти нашого закладу взяли участь в національно - патріотичній акції «Єднаємо барви України», яку провели працівники відділу ювенальної превенції.

Діти долучилися до малювання народної символіки Херсонської області.

У подальшому пазл з орнаментом Херсонщини поїде до Києва і складе єдину країну.

Вітаємо переможців обласного конкурсу – виставки

«Пригоди веселого кота»

Щолокову Маргариту (2-М клас)

Тараненка Кирила  (3-М клас)

серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної

та професійної освіти Херсонської області, які одержали диплом I ступеня.

Вітаємо призерів обласного конкурсу – виставки

«Пригоди веселого кота»

Іванова Данила  (2-М клас)

Токаря Ростислава (3-М клас)

серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної

та професійної освіти Херсонської області, які одержали диплом II ступеня.

Учні мистецького відділення беруть участь у різноманітних конкурсах. Так, здібні учні 8-М класу Спільна Анастасія і Васковець Вікторія під керівництвом вчителя Овчаренко В.В. взяли участь у 8-му всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2019». Чекаємо на результати.

13 лютого 2019р. в рамках методичного обєднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін, серед учнів 6-M класу був проведений майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок. Кращі ляльки-мотанки були передані в дар нашим шефам-Афганцям і воїнам АТО під час святкового концерту, присвяченому 30-й річниці виведення військ з Афганістану.

Під час уроків мистецтва вчитель Овчаренко В.В. багато працює над створенням атмосфери успіху, яка спрямована на розвиток особистості учнів, розкриття їх здібностей, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили. Доброзичливість вчителя, відмова від критики на адресу дітей сприяють вільному мисленню учнів, допомагають висловлювати оригінальні ідеї, виражати свої думки, почуття через колір, форму, лінію, штрих, силует, об’єм.

Вітаємо призерів  обласного конкурсу-виставки новорічних та різдвяних композицій серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної   та професійної освіти Херсонської області  «Альтернативна ялинка»!

Дипломом другого ступеня нагороджені:

Кизим Максим – учень 2-М класу

Іванов Данило  -  учень 2-М класу

Дипломом третього ступеня нагороджені:

Сухина Марія – учениця 2-М класу

Бутько Дмитро – учень 3-М  класу

Крюков Микола – учень 3-М класу.

Бажаємо нашим учням  тільки  Перемог!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29 листопада 2018р. у комунальному закладі «Гімназія ім.Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної ради  гімназисти  зустрічали своїх шефів.

До цієї події учні мистецького профілю під керівництвом вчителів  Овчаренко В. В. та Безродньої Т.В. підготували виставку творчого доробку «Фантастичний світ, створений на полотні».

Незважаючи на юний вік учасників, вони пробують свої сили в техніках живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва.

Роботи гімназистів вражають своєю неповторністю. В них присутні яскраві, щирі ідеї. Вражає вміння гімназистів передати свої почуття у вигляді стилізованих образів, фантастичних уявлень. У кожного учня своє бачення, своя кольорова гама.

На виставці присутні роботи, виконані у техніці монотипія з графічним доопрацюванням, роботи, виконані у напрямку сучасного образотворчого мистецтва стріт-арт, характерною особливістю якого є яскраво виражений урбаністичний стиль.

Саме таке розмаїття технік дає змогу учням відчути себе справжнім вільним художником.

Попереду в нас ще багато цікавих майстер-класів та незвичайних виставок.