. Декада з предметів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного циклів - 5 Березня 2019 - Гімназія ім. Т.Г.Шевченка ХОР
Понеділок, 2024-05-06, 1:21 PM

Декада з предметів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного циклів

В гімназії ім.Т.Г.Шевченка проходила декада  з предметів суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного циклів. учні приймали активну участь у конкурсах "Літературний вернісаж" та "Літературний калейдоскоп" (вчителі Шпальченко Р.Г., Смикало Л.В., Степанюк С.В., Черник Т.В.)

Діти з інтересом працювали над історичними темами (вчитель Цулукіані Ю.Л.), відгадували кросворди, із захватом розповідали на відкритому уроці про особистіть Олександра Македонського (6-ті класи), приймали участь у фотоквесті (5-ті класи)

Учні 7-х класів із цікавистю та азартом змагалися у історичному квесті "Князі Київської Русі" (вчитель Цулукіані Ю.Л.)

Цікаво пройшов КВК серед семикласників з англійської мови, із задоволенням приймали участь у вікторині "Я знавець англомовних країн" учні 8 та 9 класів, у конкурсі "Найкращий перекладач віршів з англійської мови" (вчителі Маханько О.О., Свистула К.Ю.)

Всім сподобалось працювати на майсер-класі "Лялька-мотанка" (вчитель Овчаренко В.В.) Виготовлені ляльки-мотанки як оберіг учні подарували воїнам на кордоні.

Дев'ятикласники показали свої знання у науковій конференції "Обличчя на грошових купюрах" (вчителі Цулукіані Ю.Л., Степанюк С.В.). Учні захищали реферати, демонстрували свої проекти, дивилися фрагменти літературних творів, пов'язаних із темою грошей, змагалися у красномовстві.

Декада пройшла змістовно. За активну участь у її заходах кожен клас та окремі гімназисти отримали подяки, грамоти, дипломи та призи.

Переглядів: 278 | Додав: teacherinternat101 | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »