. Декада початкової школи - 27 Грудня 2018 - Гімназія ім. Т.Г.Шевченка ХОР
Неділя, 2024-04-28, 2:56 PM

Декада початкової школи

З 14 грудня  по 22 грудня 2018 року на базі початкової школи було проведено Декаду початкових класів «10 років -10 кроків від нової початкової школи до нової української школи». Девіз  декади: «Кожній дитині-світло знань. Кожній дитині-можливість творити». Цей захід - 10-й -  ювілейний. Окрім цього 19 грудня 2000 року учні початкової школи зайшли у нові сучасні класи, які розташовані у ІІ спальному корпусі гуртожитку. Цей день вважається Днем народження нової початкової школи. Цим двом датам, а також наступаючим Новорічним святам  була присвячена Декада початкових класів.

У проведенні декади прийняли участь всі вчителі початкових класів, учні та їхні батьки. Діти разом з батьками виготовляли вітальні листівки до дня народження школи, ялинкові прикраси і поробки, готувалися до святкового флешмобу.

Вчителі провели показові уроки, на яких були присутні заступник директора з НВР Смикало Л.В., заступник директора з ВР Черник Т.В.,  методисти Мунтян С.В.. Вінник Г.В., вихователі класів.

Багато цікавого і нового дізнались учнів під час участі у    бібліотечній грі «Зимова круговерть», яку провела  бібліотекар закладу  Данилюк Л.В.

Експозиція «Безпечні свята»  ознайомила дітей з правилами безпечної поведінки під час Новорічних свят, канікул. Виставка кращих зошитів стала справжнім зошитовим святом.

Кожна дитина принесла у школу свою улюблену книгу для створення виставки. Учні мали змогу розгадати кросворди, цікаві математичні завдання від Дідуся Мороза, здійснити віртуальні подорож «7 чудес України», переглянути усний журнал «Як святкують Новий рік у різних країнах». А які цікаві поробки виготовили учні разом з батьками для новорічних свят!

Закриття Декади пройшло у дружньому колі вчителів, дітей, батьків, вихователів. У гості до нас завітала студія фітнесу і танцю «Фортуна» із м. Олешки (керівник - Ганжа М.Ю., хореограф-постановник Маначина В.І.).

За успіхи у навчанні, старанність, творчі досягнення діти отримали Грамоти. Окрім цього Подяками були нагороджені родини, які прийняли активну участь у проведені Декади.

У суботу початкова школа радо відкрила двері для усіх бажаючих, учні із задоволення танцювали на святковому флешмобі, гралися у настільні ігри.

Переглядів: 431 | Додав: teacherinternat101 | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »