. Безпечне спілкування у кібер-просторі - 31 Жовтня 2018 - Гімназія ім. Т.Г.Шевченка ХОР
Понеділок, 2024-04-29, 11:06 AM

Безпечне спілкування у кібер-просторі

Інтернет – це така ж реалія нашого життя, як телефон або телевізор. Далеко не всі діти, та й дорослі,  усвідомлюють, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в їх житті. У всьому світі діти та підлітки є найбільшими користувачами інформаційно-комунікативних технологій. Вони широко користуються мобільними телефонами,  шукають інформацію на Інтернет-сторінках, розвивають свій кругозір знань. Школярі пишуть листи та відправляють їх через електронну пошту, створюють свої  блоги, спілкуються в чатах та соціальних мережах, обмінюються музикою та фільмами, обговорюють проблеми в форумах, розвиваючи своє мовлення, пам’ять, використовують веб-камеру, skype, та грають в онлайнові ігри.

Безумовно, Інтернет має багато переваг, але в той же час він несе й загрози дітям та підліткам. Саме цьому була присвячена виховна година, яка була проведена 25 жовтня в 7-М класі, на тему «Безпечна поведінка підлітків у кібер-просторі».  Вчитель та вихователь в доступній формі ознайомили учнів з ризиками, які можуть зустрітися їм на просторах Інтернету, новими поняттями: кібер-булінг, грумінг, фішинг тощо.

Учні активно приймали участь в обговоренні  складних життєвих ситуацій, в які може потрапити довірлива людина під час спілкування в соціальних мережах, чатах, які загрози несуть в собі онлайн-ігри для дітей та підлітків. Крім бесіди учні залюбки грали у гру «Комп’ютерний крокодил», в якій намагалися без слів пояснити нові терміни.  Наприкінці заходу діти разом з дорослими сформулювали декілька «золотих» правил користування Всесвітньою мережею.

Переглядів: 293 | Додав: teacherinternat101 | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »